Idėja    Vadovams    Personalui    Apie mane    Technikos    Straipsniai    Kontaktai

   

PROGRAMOS PERSONALUI

 

 


"Kai kurie žmonės galvoja,
kad meditacija atima laiką,
reikalingą pasiekimams.
Daugelis visgi atranda,
kad meditacija
sukuria daugiau laiko,
nei atima."

Peter McWilliams

- - - - - - - - - - - - - - -

Užsiprenumeruok
naujienlaiškį ir gauk
dovaną

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


        Ką tai duotų mano verslui?

Amerikiečiai sugebėjo paskaičiuoti, kad su stresu susiję sveikatos sutrikimai įmonėms kasmet kainuoja apie 200 milijardų JAV dolerių (Der Hovanesian 2003) dėl pravaikštų, vėlavimo, neefektyvaus darbo ar talentingų darbuotojų išėjimo. Daugiau kaip 700 mokslinių tyrimų patvirtina, kad meditacijos ir sąmoningumo (mindfulness) praktikos yra pačios efektyviausios mažinant jau esamą stresą, įtampą, nerimą, o taip pat trukdo jų atsiradimui.

Šalia streso valdymo funkcijų, meditacija ir sąmoningumo praktikos didina darbuotojų kūrybingumą, koncentraciją, didina komandinio darbo ir susirinkimų efektyvumą, gerina darbuotojų tarpusavio supratimą, bendrą atmosferą darbo vietoje, o taip pat darbuotojų gebėjimą dirbti su klientais.

Dėl šių priežasčių vis daugiau įmonių visame pasaulyje įtraukia meditaciją ir sąmoningumo praktikas į darbuotojų mokymo programas, o taip pat sudaro darbuotojams sąlygas meditacijai ofise. Tarp tokų įmonių - GOOGLE, APPLE, DEUTSCHE BANK, NIKE, AOL, PROCTER & GAMBLE ir daug kitų. Pavyzdžiui APPLE kasdien suteikia darbuotojams 30 min. meditacijai specialiai tam skirtame meditacijos kambaryje, o tai pat siūlo darbuotojams meditacijos ir jogos apmokymą įmonėje.

Daugiau detalių apie tai kaip 10 žinomų pasaulinių korporacijų skatina ir suteikia galimybes darbuotojams užsiimti meditacija čia (anglų k.)

...................................... .  .   .    .     .       .          .

        Siūlome tokius darbuotojų mokymo pasirinkimus
 

Mokymai darbo vietoje.
Trukmė 45 min - 2 val.

Apmokoma fizinių, kvėpavimo pratimų, meditacijos technikų (tame tarpe trumpų mini-meditacijų). Šios ofisui pritaikytos technikos gali būti daromos, neatsitraukiant iš darbo vietos, dėvint įprastą ofiso aprangą. Jos padeda įveikti pečių, kaklo, nugaros skausmus ir įtampas, ramina, padeda atsipalaiduoti, sumažina protinį ir psichinį nuovargį, pakrauna energija.

Streso įveikos programa. Skirta žmonėms, kenčiantiems nuo ilgalaikio streso, nerimo, panikos atakų, depresijos.

- - - - - - - - - - - - - - -

Reguliarūs jogos ir/arba meditacijos
užsiėmimai darbo vietoje.

Trukmė 45 min - 1,5 val.
Šiems užsiėmimams reikalinga speciali patalpa ir apranga.

- - - - - - - - - - - - - - -

Vidiniai įmonių seminarai.
Trukmė 4-7 val. Iki 2 dienų

Seminarų programa ir trukmė priderinama prie įmonės poreikių ir pageidavimų. Siūlome rinktis iš šių temų.

I

Meditacija ir sąmoningumo praktikos
darbuotojų streso mažinimui ir darbo efektyvumo didinimui.

Apmokymas specialių, greitų technikų stresui, nerimui, nemigai, nuovargiui įveikti.   Sąmoningumo (mindfulness) technikų naudojimas aktyvioje veikloje (darbe su klientais, komandiniame darbe, susirinkimuose ir panašiai). Kvėpavimo pratimai, meditacinės praktikos.

II

MEDITACIJOS PANAUDOJIMAS DARBUOTOJŲ KŪRYBINGUMO
IR PROBLEMŲ SPRENDIMO ĮGŪDŽIŲ LAVINIMUI.

Intuicijos ir kūrybingumo lavinimas. Išmokstama intuityvaus problemų sprendimo technikų, leidžiančių į darbines užduotis, situacijas ir problemas pažvelgti naujai, giliai ir ne tik rasti optimalų sprendimą, bet pamatyti nuoseklius to sprendimo įgyvendinimo žingsnius.

III

Antistresinė, nerimo/panikos, depresijos
įveikos programa paremta holistiniais metodais

Personalo darbingumas, kūrybingumas, gebėjimas pozityviai ir adekvačiai bendrauti tiek kolektyvo viduje, tiek ir su klientais dažnai yra pakertamas tokių psichologinių problemų kaip depresija, nerimo sutrikimai, įvairios fobijos, nemiga. Dažnai tokie darbuotojai savarankiškai kreipiasi į psichiatrus, jiems skiriami medikamentai, kurie deja problemą tik laikinai nuslopina, bet jos neišsprendžia. Tačiau mažai kas žino kokių efektyvių metodų šioje vietoje gali pasiūlyti joga ir holistinė terapija.

Metodai yra nesudėtingi, bet efektyvūs. Jie paremti kvėpavimo ir minčių valdymu, poveikiu energetinei sistemai, autosugestija. Šių metodų apmokymas galimas tiek nedidelėse grupelėse, tiek ir individualiai.

...................................... .  .   .    .     .       .          .      

Jeigu reikėtų daugiau informacijos, ar norėtumėte susitikti ir aptarti visas detales, užpildykite kontaktų puslapyje esančią paklausimo formą arba rašykite adresu

 
.................................................................................................................................
Idėja    Vadovams    Personalui    Apie mane    Technikos    Straipsniai    Kontaktai


Copyright © 2012  Modus Classicus  All rights reserved