Idėja    Vadovams    Personalui    Apie mane    Technikos    Straipsniai    Kontaktai

   

INDIVIDUALŪS UŽSIĖMIMAI VADOVAMS

 

 


 

"Medituok į dalykus,
tai suteiks galią juos įvaldyti.
Toks yra kelias
kurti ir gerinti savo gyvenimą." 

Remez Sasson

- - - - - - - - - - - - - - -

Užsiprenumeruok
naujienlaiškį ir gauk
dovaną

 
        
Ką tai duotų man?

Individualių užsiėmimų pagrindinis privalumas yra tai, kad praktikos yra pritaikomos pagal individualius poreikius, lanksčiai derinant užsiėmimų grafiką.

     Galima išskirti keletą strateginių pasirinkimų:

ANTISTRESINĖ PROGRAMA. Streso, nerimo, nemigos ir nuovargio įveikos programa. Dirbant šia kryptimi daugėja energijos, gerėja sveikata, atsiranda ištvermė, vidinė pusiausvyra, ramybė ir didėja pasitenkinimas gyvenimu. Gali įeiti tiek meditacinės tiek ir darbo su kūnu, kvėpavimu technikos.

Sąmoningumo programa. Sąmoningumas (mindfulness) yra viena iš labiausiai pripažintų strategijų verslo vadovams ir lyderiams. Sąmoningumas padeda pasiekti proto aiškumą, įžvalgumą, adekvatų situacijos vertinimą net ir įtemptose situacijose. Į programą įeina apmokymas sėdimos meditacijos, o taip pat sąmoningumo technikų naudojimo dinamikoje, aktyvioje veikloje.

Problemų sprendimO, kūrybingumo ir savirealizacijos programa. Intuicijos ir kūrybingumo lavinimas. Išmokstama intuityvaus problemų sprendimo technikų, leidžiančių pažvelgti naujai, giliai ir ne tik rasti optimalų sprendimą, bet pamatyti nuoseklius to sprendimo įgyvendinimo žingsnius.
Savirealizacijos aspektas verslininkui yra ypatingai svarbus, nes padeda atsijoti verslo idėjas, projektus ir daryti pasirinkimus, kurie neštų vidinį pasitenkinimą ir vestų į laimės ir pilnatvės išgyvenimą.

...................................... .  .   .    .     .       .          .

Jeigu reikėtų daugiau informacijos, ar norėtumėte susitikti ir aptarti visas detales, užpildykite kontaktų puslapyje esančią paklausimo formą arba rašykite adresu

<< Grįžti į programas vadovams

 
.................................................................................................................................
Idėja    Vadovams    Personalui    Apie mane    Technikos    Straipsniai    Kontaktai


Copyright © 2012  Modus Classicus  All rights reserved